| Maryye97 a întrebat:

Sunt cu un baiat de ceva timp si azi am decis sa ii verific arhiva din pura curiozitate.Eu stiu ca el e genul flirt-alot, dar ce am vazut, m-a distrus. Ii zicea unei fete(despre care el mi-a zis ca e o proasta, tampita, chestii din aste) ca o iubeste enorm si ca numai pentru ea traieste si ca vrea sa fie mereu cu ea.Chestia e ca asta merge dinainte sa fie cu mine(din cate am vazut) si ei vorbesc destul de mult si pe mine a inceput sa ma ignore. Ce sa fac? Sa ii reprosez? worried

Răspuns Câştigător
| IngridGenDăăăă a răspuns:

Da, ar trebui sa ii reprosezi si sa il intrebi de ce face chestiile acestea. Nu are nicio legtura ca facea aceasta chestie dinainte sa fie cu tine. Din momentul in care a fost cu tine nu mai avea de ce sa vorbeasca cu ea si sa ii zica ca o iubeste. Trebuia sa inceteze. Si el probabil ca va veni cu scuze, eu as zice ca daca tu crezi ca aceea arhiva parea sa fie reala, sa nu il crezi si sa ii dai papucii. Gasesti tu altu:* ca esti desteapta. Funda?:X

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Sa il lasi. Daca o minte pe ea, e un mincinos. Daca te minte pe tine.e un Magar mincinos.

| Nextone a răspuns:

Bineinteles! Daca acea convorbire inc are zicea ca o iubeste e dinainte sa fie cu tine atunci nu e chiar asa, dar daca insa continua sa vorbeasca cu ea si acum spune-i ca te deranjeaza. Daca ii pasa de parerea ta va lua masuri, ai grija doar sanu inceapa sa stearga arhiva sau din astea! Am trecut si eu printr-o faza cu arhiva si a fost foarte neplacut! Bafta!

| SexyCioco a răspuns:

Spune-i ca ai vazut doar atat si mie mi s-a intamplat si al meu mi-a zis ca face misto de ea si dupa s-a lasat de din astea oh go on nu o sa dureze mult tot la tine se intoarce si daca vezi ca inca persista ca spray-ul dai papuci, sosetele ce vrea el... ca nu meritawinking

| Georgy_7404 a răspuns:

Sa il controlezi mai mult sa stay cu el in prezenta acelei fete sa il saruti sa o faci sa se simta in plus si asa o va lasa ea balta daca nu el nu iti da voie sa faci asa inseamn ca in aceea arhiva nu mintea si tu ar fi bine sa il lasi ca odata ce o iubeste pwe ea pe tine nu te va iubii orcat ai incervca sau sa vb cu el da in asa fel incat sa auda si ea sa ii zici ceva de genu iubi aya nu-i proasta de care ziceeai sau ceva sa auda ea ca el o vb de raw infiltreaza-te printre prietenii lui afla detalii despre ea si ia masurile cuvenite parerea mea este ca pentru moment lupta cu tot arsenalul si apoi daca decizi ca nu se merita lasa-l