| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de la craciun. el a mai incercat o data cu un an in urma sa fim impreuna, am iesit de cateva ori si i-am spus ca nu mai vreau ca ma impac cu fostul prieten. Acum dupa o luna in care am fost impreuna, am avut si relatii sexuale o data, simt ca nu mai imi place de el, la inceput am crezut ca o sa mearga, chiar am fost indragostita.Nici la parintii mei nu le place de el. Ce sa fac sa scap de relatia asta fara sa il ranesc prea tare, nu stiu ce motiv sa ii spun? El vrea o relatie serioasa si i-am spus ca si eu vreau asta, dar acum nu mai vreau. Ce sa fac, ce sa ii spun?

3 răspunsuri:
| lencikk a răspuns:

Spune-i ca nu mai ai sentimente puternice fata de el si chiar iti pare rau decat sa mananci timpul lui si mai ales al tau mai bine va vedeti fiecare de drumul vostru si ramenti doar niste buni amici:dsigur te va intelege, secretul e sa nu fii dura ca sa nu te urasaca dupa aceeabig grinadevarul e daca nu il placeai asa de mult nu trebuia sa te arunci cu capul inainte la relatii sexuale.acum baiatul crede ca vrei ceva serios... dar va fi bine ai grija de u te pup pa-pakiss

| silverson a răspuns:

Zi-i ca nu mai merge si gata, o sa inteleaga chiar daca o sa fie suparat la prima vedere. Oricum dupa o sa fie ceva de genu pentru el* : am stat cu aia ( cu tine ), am fu**t-o si gata.
*=majoritatea baietilor, daca e special si tine la tine, o sa ii rupi inima.

| fsorin96 a răspuns:

In Germania suni la o agentie. Un nenea merge la el acasa si ii explica cum sta treaba. E mai usor pentru ca nu ii spui tu fata in fatawinking