| Cristina1993 a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna jumate si tin mult la el la fel cum si el la mine, pina acum credea ca sunt virgina si zicea ca nu trebuie sa ne grabim cu relatiile sexuale, dar ieri am diskutat referitor la tema asta si i-am zis ca nu sunt virgina si l'am intrebatdaka ar vrea sa incepem relatsiile sexuale, la care el mi-a raspuns foarte evaziv zicindu'mi ca noi nu ne grabim nikaieri.Nu stiu ce sa fac, ma tem sa nu-l pierd daca'i voi da tot ce am de la bun inceput.astept un sfat...

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Nu te grabi,daca ti-a spus ca nu va grabiti nicaieri atunci e foarte bine,trebuie sa te bucuri ca nu a insistat si mai mult sa aveti relatii,se vede ca tine mult la tine,nu te grabi sa o faci, cand va veni timpul atunci ai sa actionezi, pana atunci mai stai.Bafta!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

''''''''i-am zis ca nu sunt virgina si l'am intrebatdaka ar vrea sa incepem relatsiile sexuale, la care el mi-a raspuns foarte evaziv zicindu'mi ca noi nu ne grabim nikaieri''''''''''''''''''

Mi se pare ca tu il grabesti si el iti zice sa mai asteptatilaughing.

| RXN a răspuns:

Nu te grabi aiurea, el are dreptate. Abia v-ati cunoscut, nu aveti nici 2 luni de cand sunteti impreuna.Lasa lucrurile sa vina de la sine si nu-ti fa probleme de genul de pe acum.

| hotx a răspuns:

Cel mai bine este sa astepti momentul pregatit, o partida de sex/dragoste poate fi consumata numai cand ambii parteneri sunt confortabili cu ideea.
Incearca sa-i explici si vorbiti deschis, daca nu intelege nici in ruptul capului explica-i ca nu puteti continua o relatie sanatoasa fara activitate sexuala.
Poate e timid si in acest caz incearca sa te prezinti cat mai sexy pentru el si daca ai ocazie incearca sa-l exciti putin sa vezi cum reactioneaza.

Mult succes,
Simona - http://HotX.ro

| axaal20 a răspuns:

Cred ca ii este frica sa/ti de/a la buci
cred ca trebuie sa ai initiativa si sa/l dascalesti

| RemaxiS a răspuns:

Fal sa vrea el sa vrea asta nu tu sa vrei incearca sa te apti si fal sasi doreasca el excital pe scurt

| jaga_7779 a răspuns:

Ma mir ca a zis el sa nu va grabiti cu sexul. nu cred ca ai de ce sa il pierzi. mai asteapta si tu, poate este el virgin laughing vorbeste cu el