| Giulya93 a întrebat:

Sunt cu un baiat de un an si jumatate, tin la el... dar nu imi spune niciodata ca ma iubeste, desi eu simt ca ma iubeste.De ce oare nu mi-o spune asta niciodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, baietii sunt crescuti dupa niste conceptii gresite. Le este insuflat faptul ca un barbat nu poate fii sentimental, ca nu trebuie sa isi arate slabiciunile. Ai auzit si tu probabil replici de genul "Nu plange, ca esti barbat!" Probabil despre asta este vorba si in cazul iubitului tau. Dar daca tu chiar simti ca te iubeste, atunci restul e mai putin important. Pana la urma, faptele demonstreaza mult mai mult decat vorbele!

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu stă nimeni un an şi jumătate din plictiseala sau că nu are cu cine altcineva să stea.
O simţi şi tu, îţi demonstrează... e suficient!

| Crisstina a răspuns:

Poate e prea orgolios happy

| paramore a răspuns:

Probabil a avut niste experiente proaste si acum i-o fi frica. daca tu simti ca te iubeste e foarte bine, da-i timpul necesar si iti va spunekiss

| deea40 a răspuns:

Poate din orgoliu
sau poate nu e genul

| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a răspuns:

Probabil ii este mai greu sa vorbeasca despre sentimentele lui.Sau poate e timid.

| doarreuu a răspuns:

Probabil vrea sa iti demonstreze ca te iubeste!
in fond si la urma urmei daca ti-a demonstrat nu stiu de ce mai stai in niste cuvinte!
sa va iubiti in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru. ca nu te iubeste!

| emo_2767 a răspuns:

Dragostea nu se spune ea se simte, e mai bine sa te iubeasca si sa nu-ti spuie de asta decit sati spuie dar sa nu te iubeasca. Crede-ma