| Dreamy_3698 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, vorbesc cu un baiat pe net de cam 1 luna si jumatate, care l-am cunoscut intr-o excursie in alta tara, are aproape 17 ani iar eu am 14, cum sa aflu daca chiar ma iubeste cu adevarat? tot timpul incep eu sa disut cu el, el spune ca ma iubeste, dar oare e adevarat? astept raspunsuri

1 răspuns:
| Blondamea a răspuns:

E din alta tara deci nu te poti intalni cu el ca sa il intr ersonal deci s-ar putea as fie un pic complicat...hmm...dar totusi eu zic ca daca tot iti spun3 ca t3 plac3 3u zic ca ar tr3bui sa il cr3zi.