| Anny1 a întrebat:

Sunt curioasa sa vad raspunsul la intrebarea asta daca cineva are sperma pe maini, si se sterge cu servetele umede apoi cu apa, si te atinge in zona intima (fiind femeie), ai sanse sa fi gravida?

Răspuns Câştigător
| Lore14785 a răspuns:

laughing un spermatozoid nu traieste foarte mult in contact cu aerul + ca daca tipul ala s-a spalat pe maini si etc nu exista nici o sansa sa ramai gravida ...deci stai linistita

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt șanse de sarcină.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Nu ai sanse, stai linistita, tata timp cat s-a spalat e oklove struck

| ღClauuღ a răspuns:

Pai dupa ce te stergi si cu servetele umede, si te speli si cu apa numai are cum sa fi gravida

| justitiarul a răspuns:

Clar nu! Doar daca a existat contact sexual neprotejat.

| danifx2 a răspuns:

Negativ

| alinutza92r a răspuns:

Nu,categoric nu

| PlayTheGame a răspuns:

Cum au decurs urmatoarele 9 luni pentru tine sau fa un test de sarcina oricum intrebarea e stupida pune-l pe unu sa iti ejaculeze pe o lamela si uita-te la microscop sa vezi daca spermatozoizi traiesc daca au luat contact cu aerul succes oricum

| Anny1 explică (pentru PlayTheGame):

Eu eram curioasa daca, o data ce se spala pe maini cu apa si servetele umede mai poate sa fi avut unu.tongue

| PlayTheGame a răspuns (pentru Anny1):

Mai nu mai poate sa fi avut vreunu si chiar daca sa zicem ca aveam 1-2 spermatozoizi nu-s destui ca pana sa ajunga la ovule multi mor asa ca iti trebuie ceva sperma ca sa ramai insarcinata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ramai gravida trebuie sa ejaculeze in tine nu cred ca de la niste servetele ramai gravida mai ales ca conteaza cand ti-a venit ciclu

| djluci a răspuns:

In orice caz nu.Deci NU.Si daca ar ejacula direct pe zona nu este deloc posibil.Trebuie ca ejacularea sa aiba loc in vagin ca sa ramai gravida. Spermatozoizii mor daca nu stau in vagin/testicule.

| maduumaduu a răspuns:

Nu nu are cum!