| Frost_8799 a întrebat:

Sunt curios: Daca o persoana se dezvirgineaza(mai exact baiat), ea scapa de timiditate?

Răspuns Câştigător
| Myst3ry a răspuns:

Nu...Odata nu dezvirginarea nu se schimba si personalitatea.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, eu am cunoscut o fata care a avut prieten s-a dezvirginat si tot rusinoasa a ramas, chiar daca acum nu are prieten.

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Nu. Este o diferenta.
Se dezvirgineaza. da' personalitatea tot aia e.happy

| Liviu_2019 a răspuns:

Nu cred, si eu am aceeasi prb. Singurele solutii sunt sa iti faci un grup de prieteni cu care sa iesi constant la suc, sa radeti sa glumiti sa va duceti la film etc etc sau o alta solutia mai putin viabila este psihologul. Dar cred ca putini dintre noi apeleaza la asa ceva.