| DAnc3 a întrebat:

Cum pot scapa de timiditate?(Sunt baiat daca ar conta asta)

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Iti faci prieteni cu care sa iesi la bere.

| DAnc3 explică:

Am prieteni si ies des nu sunt ceva incuiat in casa dar in prezenta oamenilor noi si in anumite situatii sunt timid

| TURB0X a răspuns:

Prin voință.
Doar o faci și gata, nu e greu deloc.

| justanotheralien a răspuns:

Pur si simplu te bagi in seama cu lumea, gen. Daca iti place de o fata uite cum faci. Te duci la ea, si ii zici: Uite, eu te plac. Tu ma placi? Pentru ca vreau sa mergem la *aici zici ce vrei*." Incearca sa reduci timpul petrecut la PC si iesi si tu pe afara, sa cunosti oameni noi.winking

| DAnc3 explică (pentru justanotheralien):

Cine face asta? laughing)))))Crezi ca sunt pe clasa a-4-a sa ma duc sa intreb o fata direct daca ma place? laughing

| justanotheralien a răspuns (pentru DAnc3):

Tu crezi ca ai ceva de pierdut?