| Anomisusususususus a întrebat:

Sunt disperat. acum 2 saptamani am incercat sa facem dragoste (eu si prietena mea, ea fiind virgina nu a rezistat avand dureri) insa acuma nu ii vine ciclu (nu ii regulat niciodata) e posibil sa fi ramas insarcinata? de la lichidul seminal?
atentie nu am avut partea de un act sexual in sine, doar am incercat dar nu s-a putut.

Răspuns Câştigător
| anastasia9 a răspuns:

Nuuuu iti spun din experinta ca nuuuuu sigur nai dc sa-ti faci griji pentru ea ..nu ramane asa usor st lin.

18 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

E doar speriată.
Din moment ce a durut-o înseamnă că ai atins ce trebuia atins. Deci... există și risc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin a incerca si a face e mare diferenta

Răspuns utilizator avertizat
| NickName01 a răspuns:

Chiar şi dacă nu ai avea îndoieli în privinţa căsătoriei cu ea, consideră că pentru liniştea şi echilibrul vieţii şi a familiei tale de "mâine", este nevoie să respectaţi ordinea lucrurilor şi să aştepţi momentul căsătoriei!

Sexualitatea înainte de alcătuirea familiei este o adevărată cutie a Pandorei. Este vital să nu se atenteze la drepturile şi,, liniştea" Familiei de mai târziu, a ei şi a ta! Distracţia este un viciu dificil de controlat? Dar costul ei nu este nici mai mult nici mai puţin decât... liniştea unor familii! şi sacrificiile uriaşe care se vor raporta la ele...

- La urma urmei, ce se va întâmpla într-o neprevăzută situaţie în care vă despărţiţi? Ce se va întâmpla mai târziu în familie, atunci când mentalitatea "unui spirit de aventură iresponsabil" va fi înlocuită cu raţiunea că relaţiile intime sunt lucruri care transformă psihicul şi impregnează o amprentă de neşters naturii umane.

Relaţiile intime creează "link-uri" nedorite, ce se vor resimţi cel mai bine mai târziu, în familie, ca în oglindă de către celălalt partener... toată viaţa! Acest lucru va fi o adevărată "fractură" mai târziu, iar în acest sens statistica nu minte... divorţul este inevitabil!

| radutorres9 a răspuns (pentru NickName01):

Am zis sa taci‼¡‼‼’‼ :*

| anastasia9 a răspuns:

Stai linistit ii va veni cu siguranta odata ce nu s-a intamplat mai nimic nu ramane de la acel lichid.

| Anomisusususususus explică (pentru anastasia9):

Nu s-a intamplat absolut nimic, cand a simtit ea durere inca de la primul mm nu am mai incercat. sunt speriat pentru ea imi fac griji. sunt stresat din cauza lichidului seminal ca nu cumva sa ii fi ajung inauntru straight face si sa ramana insarcinata.

| Anomisusususususus explică (pentru anastasia9):

Chiar trebuie sa imi fac griji pentru ea? sau nu? straight face

| Anomisusususususus explică (pentru anastasia9):

Iti multumesc, parca m-am mai linistit.
menstruatia a venit (probabil intarziase de la stres) si daca menstruatia a venit, tot mai exista riscuri, nu?! sad

| anastasia9 a răspuns (pentru Anomisusususususus):

Bineinteles ca NUUUUU st lin
]

| anastasia9 a răspuns (pentru Anomisusususususus):

Nuuuu iti spun din experinta ca nuuuuu sigur nai dc sa-ti faci griji pentru ea ..nu ramane asa usor st lin.

| dinutu98 a răspuns:

Nu stailinistit

| Maryjay a răspuns:

O fata care este virgina, la primulk act sexual, nu are cum sa ramana insarcinata big grin

| anastasia9 a răspuns (pentru Maryjay):

Poftim? la pr act sexual nu ai cum sa ramai insarcinata? cine a spus asta e o lege? te contrazic ba din contra sunt sanse cred ca mai mult de jumatate

| Anomisusususususus explică (pentru anastasia9):

Nu a fost un act sexual in sine, a fost doar o incercare nimic mai mult!

| AngelaMatache892 a răspuns (pentru Maryjay):

Daga copil de 3 ani,
Te sfatuiesc in primul rând sa nu dai sfaturi despre sex când tu nu stii măcar ce intra unde si cum se numește si îl al doilea rând daca decizi sa dai sfaturi verifica ce zici. Uite ce propun eu, daca esti virgina( desi cumva mă îndoiesc) fa sex fără prezervativ, lasa-l pe tip sa ejaculeze in vaginul tău si vedem daca ramai însărcinată. Daca esti extrem de sigura calculează când esti fertila si fa atunci sex in conditiile mai sus prezentate ( asta daca ai început măcar menstruația). Si mai bine du-te la un psiholog sau pune mana pe o carte si pregateste-te pentru evaluarea nationala.

| Maryjay a răspuns (pentru AngelaMatache892):

Daca nu a lasat in ea cum sa ramana insarcinata, tampito?

| AngelaMatache892 a răspuns (pentru Maryjay):

In primul rand limbajul tau te clasifica pe tine ca fiind, nu pe mine. In al doilea rand tu ai spus ca la primul act sexual nu ai cum sa ramai insarcinata, de acel comentariu m-am legat.

| Maryjay a răspuns (pentru AngelaMatache892):

Pai nu ai cum sa ramai, era virgina fata time out, abia a putut sa o f*** laughing nici nu a lasat in ea. cum sa ramanatime out