| blackdevil a întrebat:

Sunt disperatcrying. Deci 2 colegi de ai mei au fost impreuna dar acum el a zis ca se desparte de ea(el fiind cel mai bun prieten si imi spunea totul). Si el a spus pe afara cand nu era ea ca sta cu ea din mila fiindca ei ii placea mult de el.Si eu acum i-am zis ei pe mess ce a zis el. Dar i-am zis sa nu zica si i-a zis si acum cica a zis el sa ii zic ca am mintit ca sa nu ma bata(oricum nu ma bate dar vreau sa ramanem prieteni)Asa ca ce fac? Sa ii zic ca a fost o miniuna

2 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Prietene, in primul rand tu ai gresit categoria. In al doilea rand asta patesti cand nu poti tine gura inchisa. Oricum el si-a pierdut toata increderea in tine, asta este clar, deci sa nu te mai astepti sa vorbeasca cu tine toate lucrurile, chiar daca va parea ca totul va fi ok intre voi. Tot ce poti face acum este sa faci ce spune el si sa ramaneti prieteni, sau sa fii de partea ei. Oricum, mandria si prostia se platesc, iar tu inveti asta acum. No ofense.

| trollface a răspuns:

Esti un retardat.