| CrissKity a întrebat:

Sunt disperata...ce trebuie sa fac daca:
-m-am indragostit de baiat de acum un an
- se uita la mine
-imi zambeste
-sambata trecuta mi-a spus ca ii plac ochii mei
Dar acum de cateva zile parca nu-i mai place de mine.nu imi mai spune nimic....va rog ziceti ce as putea face va rog sa imi spuneti!

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

E un "smecheras". Lasa-l sa vezi cum decurg lucrurile nu trebuie sa pari disperata ca apoi o sa fii luata de fraiera! Succes.

| CrissKity explică (pentru Cristiann25):

Multumesc! Sfatul tau chiar e bun... happy
Apropo...ce sa fac daca se uita la mine, ma lasa in fata lui in magazin etc.
Mi-a spus ca daca eu o sa cat vreodata o sa fie "ingerul" meu...
a vb cu o fata bpe facebook si i-a zis ca ma place... happy ce crezi?

| Cristiann25 a răspuns (pentru CrissKity):

Daca te place cu adevarat lasa-l sa faca el primul pas si sa-ti spuna asta chiar tie in fata nu prietenelor!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai ce face, probabil baiatul ti a zis asa sperand sa aiba o aventura cu tine, daca te placea iti spunea si in ziua de azi ca ai ochi frumosi, etc

| neutrino a răspuns:

Nu poti face nimic. Baiatul se joaca cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexBpm a răspuns:

Daca il vrei te duci si ii zici. Unii baieti din frica de a nu fi refuzati prefera sa taca

| SinCaraMistico a răspuns:

Ii e rusine deaceaia a vazut ca il placi si tu si ii e rusine sa zica.Nu este nimic grav si daca nu iti mai spune nimic inseamna ca nu stie ce sa zica sa nu o dea in bara ai inteles? Sunt baiat si am experienta in asta. Funda?

| CrackZ0r a răspuns:

Vorbeste tu cu el nu astepta sa faca el tot big grin

| DariaDariutza55 a răspuns:

Sa ii spui ca nu te merita.