| JustLiveYourLife a întrebat:

Imi place de un baiat pe care l-am vazut intr-o excursie. Prietenele mele mi-au spus ca l-au vazut uitandu-se la mine. La scoala, colegele mele au aflat ca il plac si i-au spus in fata intregii sale clase. De cand a aflat, atunci cand trece pe lanaga mine se uita fix in ochii mei si imi zambeste. Mai mult, o colega de-a lui mi-a spus ca ma place, insa mai traziu in aceeasi zii, o alta colega de-a lui care stia ca il plac mi-a spus ca lui ii place de ea. Dupa cateva zile de la acest eveniment i-am dat un biletel cu numele sau, scris in grafiti. Si a spus ca ii place mult dar ca vrea unul cu numele meu. Ma place sau nu? Voi ce credeti? Si daca ma place cum sa fac sa fiu cu el cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Pai sa vedem:iti zambeste cand trece pe langa tine, se uita fix in ochii tai, ti-a cerut un biletel pe care sa scrii numele tau in graffiti. Mie mi se pare ca te placesmugVrei sa fi cu el cat mai repede? Eu zic sa porti o discutie cu el, sai-i spui ce simti pentru el si sa vezi daca si el iti impartaseste sentimentele.Baftaaa!:*

2 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Sigur ca te place peace sign

| alexwtzw a răspuns:

Mai ce sa zic eu sunt baiat si daca ti-a cerut un bilet cu numele tau inseamna ca intentioeaza el ceva oricum incearca sa intri in vb cu el intreaba-l daca vrea sa iesiti undeva sa stati mai mult impreuna
succes anuntama daca a iesit ceva ID:drift_boy_king