| JustLiveYourLife a întrebat:

Imi place de un baiat pe care l-am vazut intr-o excursie. Prietenele mele mi-au spus ca l-au vazut uitandu-se la mine. La scoala, colegele mele au aflat ca il plac si i-au spus in fata intregii sale clase. De cand a aflat, atunci cand trece pe lanaga mine se uita fix in ochii mei si imi zambeste. Mai mult, o colega de-a lui mi-a spus ca ma place, insa mai traziu in aceeasi zii, o alta colega de-a lui care stia ca il plac mi-a spus ca lui ii place de ea. Dupa cateva zile de la acest eveniment i-am dat un biletel cu numele sau, scris in grafiti. Si a spus ca ii place mult dar ca vrea unul cu numele meu. Ma place sau nu? Voi ce credeti? Si daca ma place cum sa fac sa fiu cu el cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| Dariii a răspuns:

Te placewinking...insa colegele tale au facut foarte rau ca au spus-o in fata intregii clase...si eu am patit la fel si m-am simtit foarte prost.Incearca sa fi cat mai naturala cand vorbesti cu el. Daca esti timida si nu poti sa ii spui ca il placi fata in fata fa rost de id lui de mess si incearca sa ii spui cat de mult il placi pe mess.La mine a functionathappy,

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mai bine l'ai intreba pe el daca te place, sau sa il pui pe un prieten bun de'al lui sa il intrebe asta.nu mai asculta ce spune colega aia.Si dupa ii poti spune ca il placi happy

| Marcelino a răspuns:

E foarte clar ca te place...big grin, asa fac si eu cand imi place o fata.

Incearca sa-ti iei inima in dinti si sa te duci la el, sa-i vorbesti.Ar aprecia foarte mult daca ai face tu primul pas.

| maryus92 a răspuns:

Daca se uita in ochii tai si daca iti zambeste cu siguranta te place, si daca vrei sa fi cu el dai de inteles ca vrei acest lucruwinking bafta

| madytza_7574 a răspuns:

Eu banuiesc ca te placethinking dupa cate ai zis u aici da de inteles astahee hee acum, ai si tu grija sa nu cumva sa vrea sa isi bata jocwinking

Tu cred ca nu e nevoie sa faci mai nimic dupa parerea mea, daca baiatul chiar te place si asa mai departe o sa vina el singurel la tine si o sa te intrebe "VREI SA FI CU MN?"hee hee

Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-i un biletel, si intreaba-l daca vrea sa fie cu tine, asta daca nu esti timida; eu sunt in aceeasi situatie, tot intr-o excursie l-am cunoscut, dar la mine sigur ma place; eu cred ca te place.