| DODO2111111 a întrebat:

Sunt foarte curioasa.....pentru fetele care nu mai sunt "domnisoare" cum a fost prima noaapte? A durut? big grin {funda}

3 răspunsuri:
| jolidon a răspuns:

A fost tare interesant laughing) Nu vreau sa te sperii pentru ca banuiesc ca pui intrebarea pentru ca inca nu ai trait experienta primei nopti, dar pe mine m-a durut foarte tare. Imi venea sa ma dau jos, sa ma imbrac si sa plec laughing)Insa pentru fiecare fata prima noapte este diferita, pe unele le doare, pe altele mai putin, pe altele deloc. La fel si cu mitul petei de sange de pe cearceaf, mie nu mi-a curs sange.
In linii mari insa, prima noapte este ceva ce te marcheaza mai mult emotional decat fizic :-) Durerea o uiti dupa 5 minute, insa emotia o sa ti-o amintesti mereu. Eu imi voi aminti mereu. A fost foarte frumos Si asta ti-o spune o fata pe care chiar a durut-o laughing pup

| fuzzer a răspuns (pentru jolidon):

Da, parca o simt, cata emotie.La inceput a fost dureros, pe urma mi-a placut.Paranoia e mare!

| Pitagora a răspuns:

Depinde si cum stie si baiatul so foloseasca