| Rauletzu2002 a întrebat:

Sunt un băiat mai înalt, nu sunt urat, spuneți-mi daca am șanse la fete, știu că e o întrebare cam proastă, dar sunt curios de părerea voastră.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La cum te descri acolo clar

| Violleta2022 a răspuns:

Da, intr-adevar intrebarea este proasta!
Tu de fapt, ai sansele cele mai mari sa gasesti mult mai multe fete decat orice alt baiat cu inaltime medie sau chiar micut.

| Nemessys a răspuns:

Ba. raspunsul e simplu. Daca esti inalt, FOARTE FRUMOS si cu putini muschi, crede-ma. o sa sara toate pe tine. Daca mai ai si creier ca sa selectezi una buna si sa o tii langa tine, atunci e perfect.

| Necunoscut112 a răspuns:

Descrierea ta e mult prea vagă să primeşti un răspuns. Până la urmă tu ştii cel mai bine dacă ai succes sau nu.

| Kiwibibilă a răspuns:

Dapai cu antrebari din astea scuza-ma d-ar nai nici o sansa.

| OX_Razvan_2002 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Un răspuns inteligent happy, super

| EmanuelKant a răspuns:

Orice barbat poate avea o femeie langa el indiferent de felul cum arata.

Răspuns utilizator avertizat
| Mark2012012 a răspuns:

In viata, nu trebuie sa ai asteptari, pentru ca o sa fi dezamagit. Lucrurile sunt asa cum sunt. Niciodata nu o sa stii dinainte ce se va intampla in viata ta. Exemplu- Am un prieten, care era la facultate, dar nu ii placea domeniul pe care l-a ales. A sustinut examenul de licenta in ultimul an, dar era sigur ca o sa-l respinga, o sa-l pice, dar l-au trecut. El acum a absolvit facultatea. Asa ca, nu stii niciodata ce-ti rezerva viitorul. Traieste in prezent.

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

La maica-mea ai

| tudorica a răspuns:

Daca imi dai poza cu puta iti zic