| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte depresiva, stau inchisa in casa si ma gandesc la fostul meu iubit.Ma simt atat de singura, singura impotriva tuturor. Ajutor.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, gandeste pozitiv, viata e frumoasa.Si eu eram asa pana nu demult, nici eu nu mai sunt cu baiatul iubit, dar accept realitatea si nu uita ca nu esti singura sigur ai o familie frumoasa care te iubeste, ai prieteni cu care poti impartasi multe, nu esti singura care nu are persoana iubita langa ea. Ocupa-ti timpul cu ceva ce iti place, iesi din casa, nu sta inchisa in casa ca mai mult rau iti faci si distreaza-te, hai fi optimista si lasa depresia ca nu duce la nimic bun,kiss

| Razvan a răspuns:

Fa un om de zapada!big grin

| CevaNormal a răspuns:

Pai nu se mai poate face nimic ca sa fiti impreuna din nou? nu te sfatui sa te comporti de parca nimic nu s-a intimplat, ca stiu ca nu e asa de usor, in schimb afara e frig, poti sa stai in casa la caldutz, cheama vreo 3-5 prieteni la tine, si petreceti timpul impreuna, jucand jocuri de alea mai pentru maturiwinking

| carminaburana43 a răspuns:

Idem cu bluesky, sunt mai multi barbati decit femei deci capul sus. Pune-te pe neogen (www.neogen.ro)sa vezi numai indata ce multi barbati gasesti! Bafta!

| bluesky a răspuns:

Asculta asta
http://www.youtube.com/watch?v=yDcCoHxXevA
si incearca sa t eautocontrolezi:uita-te la filme, poze funny, invita-ti prietenii in oras si va distrati, cere-le ajutorul! Si gandeste-te ca daca te-a alsat inseamna ca nu e cel potrivit pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa iesi in oras cu prietenele, sa schimbi ceva prin casa sau la tine! Mergi cu fetele la shopping sau la un sucthinking
Incearca sa "iesi" in lume, ti-ar prinde mult mai bine!

| cre3atza a răspuns:

Dar uh crezi ca fostul tau iubit sta in casa si se gandeste la tine? eu nu cred ca sigura daca ar face asta te contacta pana acum.probabil el se distreaza cu alte persoane si uh stai in ksa si esti deprimata dupa el.Gandeste te o singura viata ai, si daca o sa faci asa de fiecare data cand o sa te desparti de un baiat.nu e bine.Niciodata nu o sa mai ai varsta asta! si eu am ffost l fel ca tine 3 zile.si acum asta este baietii pe tot drumu si am o viata inainte

succes gaseste pe cineva care merita sa fi suparata pentru el!