| ßömþŌʼnįĶ a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de o luna, inainte sa ne cunoastem el a avut o relatie mai lunga...Acum prietena lui s-a intors la el si i-a spus ca nu o sa mai scape niciodata de ea etc etc. El ia explicat ca nu o mai vrea in viata lui si ca ma iubeste pe mine...Nu stim cum sa facem sa scapam de ea! Ceva sfaturi va rog! Dau fundita

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici prietenului tau sa nu-i deschida usa, sa o ignore chiar daca o vede sa nu o bage in seama si ai sa vezi ca ea se va satura sa ii cante in struna si nu il va mai cauta.

| ruxy333 a răspuns:

Pai.cand dragostea exista ai face orice sa ai iubirea thalanga tine:X:X! Tot ce puteti face e sa nu o mai bagati in seama...O sa zica intr-o zi "De ce ma strofoc ca proasta ca astora nici macar nu le pasa" Asa crede ea ca vă va strica relatia dar, nu prea are sanse daca vă iubitilove struck Nu mai o bagati deloc in seama si asa o sa se sature.Pentru voi sa fie INVIZIBILA! Succes si sa va iubiti:*:*!

| Brunetica a răspuns:

Ceao, deci punete si tu in locul ei macar pentru o clipa si ai sa vezi ca nu ti usor, sa afli ca iubitul tau cu care ai fost 1, 2, 3 ani deja are pe altcineva dupa ce sa desp de tine si nu a trecut mult timp iti zic eu ca e nasol, ai sa vezi cand ai sa treci si tu. Ce vreau sa iti zic sa vb cu prietenul tau si sa ii zici sa ii zica la fosta ca nu e cu nimeni si efectiv nu se vrea impaca cu ea asa e mai bine decat sa sufere fosta lui ca e cu altcineva parerea mea. Si tu gandeste-te un pic ca nici el nu a uitato asa de usor!

| ßömþŌʼnįĶ explică:

Faza e ca se duce la el acasa si plange chestii straight face

| palmaciu a răspuns:

Îi gaseşti iubit