| Aureltrist a întrebat:

Sunt în căruț, nu pot merge din naștere, sunt în doliu după decesul tatălui meu, simt nevoia să mă masturbez/descarc și pentru că nu o mai fac am erecții dimineața, pot după 40 de zile sau trebuie să aștept un an?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt prostii si superstitii, nu are treaba una cu alta, deci poti face linistit, ai si tu o viata si o situatie grea, ce varsta ai?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Un consult la psihiatrie ar fi mult mai indicat.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Sau, mai pe sleau: taica-tau e mort, nu mai simte nimic, deci nu-i mai pasa ca te masturbezi.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Daca nu ma crezi, pune mana pe versetul din Biblie la care scrie ce zici tu in intrebare.

| Aureltrist explică (pentru anonim_4396):

47 ????