| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa cu un baiat cu care am fost o perioada de 4 luni si ne-am despartit dar eu il iubesc inca foarte mult nu stiu daca si el dar la scoala radem impreuna ne intelegem de minune si pe mess sau cand mai iesim in oras cu prietenii el mai mult sta cu mine decat celelalte fete cu mine se simte in largul lui si mi-a zis ca eu sunt de gasca de treaba si onesta dar nu stiu daca ma place. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Nimic, las-o asa, fii sigura ca daca o sa doreasca ceva mai mult o sa-ti spuna asta, sta cu tine pentru ca esti de treaba si place sa fie in preajma ta, posibil ca te considera si vrea sai fii doar o prietena, nu stiu, daca va dori sai mai dai o sansa o sati zica direct! Bafta

| Angelina01 a răspuns:

Pur si simplu i-ati inima in dinti si intreaba l! ce ai de pierdut. spune i si u.am observat ca ne intelegem bine, ma intrebam daca mai vrei sa fie ceva intre noi.asa poate si sigur vei afla daca are sentimente pentru tine. fa lucrul asta si nu vei regreta

| andreea_8131 a răspuns:

Ca sa iti poti da seama daca mai tine la uh pune. l la incercare cu ceva...de ex sp la o prietena sa te sune cand esti in preajma lui si vb altfel mai tandru nah nu stiu cum sa. ti sp da ca si cum ar fi un baiat si de uiti la el sa vezi cum reactioneaza si ce fata face si daca face o fata din aia mai ciudata inseamna ca mai tine asa la uh si atunci oti sa te duci la el si sa il intrebi mai cu susta daca ati mai putea fi cum ati fost inaintewinking crede-ma functioneazawinking big grinbig grin.