| Andrutza_9783 a întrebat:

Care sunteti lesbiene si ati vrea sa intretinem relatii sexuale si sa discutam despre acest subiect? dati add andrutza_sweet18 (sper sa aveti si web sa ne >vedemhappy

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pe cat pariem ca esti un pusti virgin si in calduri?laughing

| GuessWho_8607 a răspuns:

De ce nu discuti cu un psiholog mai bine, scuza-ma cu o "psiholoaga".
Cand spun asta, nu ma refer la orientarile tale sexuale...

| Fifylici a răspuns:

laughing hai ca asta e buna

Răspuns utilizator avertizat
| мełıššα a răspuns:

Retardato mintal laughing

| Mira8773 a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca esti lesbiana. nu inteleg ceva. in loc sa intretii relati sexoale cu o fata nu mai bine intretii si tu cu un baiat? pentru. ca nu prea sunt lesbiene, rar se gasesc

| Bendes a răspuns:

Holy Shit nu ai ce face punete pe face book si alte din astea dar nu aici ne distrugi privirea nu ne mai flashui rolling on the floor) cu chesti din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbesti serios nu te condamn sau judec. Dar nu cred ca aici ve-i gasi.

| gmail46356 a răspuns:

Sex ahahahah sperma ahahaha