| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostit, dar ca un lup (spun asta deoarece lupii sunt fideli unei singure femele toata viata). Cum scap? Am incercat iesire cu altele, dar nu merge. Serios, nu am mai vazut-o de 1 an si 13 zile! Cum scap?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bla,bla,bla...Sunt în aceeaşi situaţie şi nu există leac pentru aşa ceva.Şi la mine a trecut mult timp, dar sentimentele nu s-au pierdut.De asemenea, şi eu am încercat să ofer o şansă altcuiva, dar totul mă lasă rece şi mă complic mult prea mult dacă mă implic.Prefer să rămân singură.Dar ştiu că în curând voi fi nevoită să-l întâlnesc, va fi la nunta sorei mele şi nu am cum să scap.Ne vom vedea,vom vorbi, dar ştiu că voi fi copleşită şi nu voi putea să+i spun nimic, la fel ca întotdeauna.Are o privire foarte expresivă, care mă deruteayă şi mă lasă fără glas.Nu ştiu ce-mi reyervă yiua de mâine, dar sunt încrezătoare în propria mea persoană şi ştiu că totul se va sfârşi.Cum :? - Nici eu nu ştiu,dar de fiecare dată când simt cfă mă copleşesc emoţiile, îmi spun că totul va trece şi aceste vorbe au mereu un efect poyitiv asupra mea, mă mai scapă puţin din griji.Să ai o yi frumoasă şi toate cele bune.Nobody4Nobody.

6 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Pleca din tara.

| AnNe a răspuns:

E cam stupid termenul dat iubesti ca un lup deoarece nu ramai cu gandul la o fata toata viata pur si simplu mergi cu altcineva si cu timpul se formeaza o relatie serioasa lucrurile astea cer rabdare si straduinta cu timpul a trecut mult intr-adevar.dar straduiestetepe o relatie serioasa si totul va fi bine funda?

| Babs a răspuns:

Inca nu ai gasit fata potrivita care sati suceasccca mintile si so uiti pe cealalta, ai rabdare:*

| iraida84 a răspuns:

Ai cautat-o? ai incercat sa vb cu ia? explica-i situatia si vezi daca si ia simte acelasi lucru pentru tine,daca nu,nu ai ce face trebuie sa ti-o scoti din minte, gandeste-te ca nu ai nimic de facut, decat sa o uiti.ca doar n-o sa stai toata viata cu gandul la ea, din mom ce ea nu te vrea!

| zuzautza a răspuns:

Nobody4nobody eu zic totusi sa te considei norocoasa, eu fata de tine il privesc in ochi de cateva ori pe saptamana si e mult mai rau.In schimb tu, GMVBOSS nu prea ai ce face.Deja ai cazut in capcana dragostei si e destul de dificil sa mai si iesi, eu una consider ca e un semn si anume ca ea este femeia vietii tale cu care poate ai norocu' sa traiesti pana la adanci batraneti, exact ca in povesti...de ce nu.Insa trebuie sa ai rabdare ca si ea sa isi poata da seama de acest lucru. timpul le rezolva pe toate.Si inca ceva.Te felicit esti unul dintre putinii barbati care inca mai pun suflet in ziua de azi.

| andre3a92 a răspuns:

Degeaba esti in love ca un lup, dk tu nu te-ai comportat cum trebuie.ma gandesc ca de prea mult bine nu va desparteati.si poate viitor incerci sa eviti greselile p care le-ai fct.asta e, viata merge mai departe, resemneaza-te ca nu ai 2 vieti, ai doar una.dk ai incercat din nou si nu a vrut, poate chiar nu mai e nimic si gtawinking