| AlinaBarbie a întrebat:

Heii TPU sunt cu un baiat de 2 luni, numai ca aseara am vazut pe facebookul lui o tipa care i.a bagat tagg la o poza spunandu.i ca il iubeste pe zi ce trece, si ca e special, aceasta fata e din alt oras nu e din orasul nostru, prietenul meu are o relatie pe facebook, iar ea nu avea nimic, l-am sunat si i.am cerut explicatii si mi-a zis ce treaba are realitatea cu facebookul, daca e o sa ma sterg de la tagg, si asa a facut, si-a sters taggul de la tipa aia, imi zice ca atata timp cand ma vad cu tine si o sa ne mai vedem nu inteleg ce legatura are ea
....imi pare rau ca am avut incredere in el, voi ce credeti?, vrea sa isi bata joc de mine,? ma simt super nasol si am inceput sa plang, si asta e prima data cand plang dupa un baiat, probabil am pus prea mult suflet la relatia noastra mentionez am 16 ani iar el 17 jumate
funda!

2 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Nu poate sa iti declare si tie si ei iubire! Daca il ierti, scuza-ma ca iti zic, esti proasta! Sa iti explic si de ce. Tu nu vei mai avea incredere in el, vor incepe certuri, gelozii, acuzatii! Chiar vrei sa iti traiesti adolescenta langa cineva care nu stie sa te pretuiasca?
In plus de asta, gandeste-te la faptul ca daca il vei ierta acum mereu te va insela stiind ca tu ii ierti orice.
Banuiesc ca stii vorba aia "prima data cand mai inselat a fost vina ta, a doua oara a fost vina mea pentru ca am mai stat cu tine"
Barbati mai sunt pe lumea asta, nimic nu se roteste doar in jurul lui.

| BloodxD a răspuns:

....Deci totu' a început de la un tagg pe facebook?! Ce superficial... Vorbiţi face to face despre sentimentele voastre.Deşi văd că băiatu' nu prea te preţuieşte.În momente ca astea trebuie să gândeşti cu căpşoru', ca un om matur, nu cu dragostea pe care i'o porţi.