| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat cu 6 ani mai mre ca mine. Eu am 15 ani. Maine ma duc pe la Bucuresti si vreau sa incerc sa ii fac sex oral :X am mai incercat e cateva ori ori dar el nu prea vrea...ce sa fac sa il excit rau si sa ma lase?

Răspuns Câştigător
| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Buna! pai daca el nu vrea nu prea ai ce face adica normal ca o sa l exciti LOLlaughing dar totusi ar trebui sa te gandesti si la tine ...sa te injosesti atat de mult sincer mai bine sex normal decat oralwinking asa e mai bine daca baiatul e de treaba si nu e"smecher" adica f popular fete moarte dupa el inseamna ca tipul se respecta, si nu vrea sa faca sex oral ii face actualaa prietena daca vrea totusi baietii astia nu sunt nici chiar asa magari (sau poate unii, depinde de baiat cu mai multe detalii iti rasp cp:*) sper ca te-am ajutatbig grin

| Silviu591 a răspuns (pentru andreeateiubeste1992):

Dupa parerea ta a face sex oral inseamna a te injosi?

| Azµre a răspuns (pentru andreeateiubeste1992):

Te-ai gandit respectivul e cu o tipa poate nu vrea sa o insele sa nu zic poate ii e frica de pustoaica totusi are 15 ani si el are 21 O_o adica nu stiu... tu daca ai avea 21 de ani ai lasa o pustoaica de 15 ani sa-ti suga pl?

| andreeateiubeste1992 a răspuns (pentru Silviu591):

Da,normal la 15 ani, totusi e o varsta la care nu se fac lucruri din aste. numai ca fata care a adresat intrebare. nu stie... si vad ca unii baieti a ti accepta sa va suga **** si o fetita de 6 ani sau laughing))) glm

21 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da...ce isi mai iubeste prietena. Daca o iubea nici nu te baga in seama, dar daca se intalneste cu tine...se joaca cu focul.Presupun ca nici nu-l cunosti bine, dar, te mananca rau!happy

| Tania a răspuns:

Pai nu cred ca vrea el sa se incurce cu o tipa minora

| Deniisze a răspuns:

Esti cu capu fetito! La varsta ta... eu nu faceam asa ceva!

| NinaSimone a răspuns:

Cur va de mica a?smug

| h3r a răspuns:

Pai te duci, o scoti din pantaloni si mai departe sti tu. Wtf cred ca esti un chin pentru baiatul respectiv laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau eu sa sugi daca el nu vrea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau eu sa s u g i daca el nu vrea...

| defibrilator a răspuns:

De ce vrei neaparat oral? nu iti place normal? fa anal! daca omul nu vrea, si tu vrei neaparat, haide ca ma jertfesc eu si te las...

| defibrilator a răspuns:

Pai daca ai mai incercat si te-a refuzat... ai toate sansele sa creada despre tine ca esti o cur*a penala, sincer nici mie nu mi-ai dat o impresie prea stralucita despre tine, mai ales ca stii ca omul are prietena, de ce vrei sa ii strici relatia?

| Domiinic a răspuns:

Daaaaaaa ce imi mai place nivelul de cultura al copiilor.La 15 mai nou te gandesti cum sa faci sa iti traga unu la tutu. Sfatul meu citeste o carte si uita de tampeniile astea, nu ca mi-ar pasa de viata ta doar asa ca fapt divers ca ma plictisesc pe aici.Tarfo.Nu am putut sa ma abtin vroiam sa iti amintesc ce esti.

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

laughing) Poate(sigur) l-ai atins cu dintii si l-a durut happy Sau esti proasta si nu sugi bine happy

| Claudia1397 a răspuns:

Esti indragostita? serios? sa faci sex oral la anii tai? in fine..mai sunt si de astea! oricum, daca el nu vrea, NU vrea! poate ca vrea doar sa fiti amici avand in vedere ca te-a respins! ai face mai bine sa stai in banca ta si sa-ti vezi de scoala! nu sa faci sex oral! sex normal nu prea iti plc? sau esti virgina?laughing

| ananyyo a răspuns:

Pfffoai! ce baiat nesimtit! pai de ce domne nu te lasa?! sa-i fie rusine! sa-i transmiti din partea mea!

| ananyyo a răspuns:

Dar ca este gay te-ai gandit? in cazul asta nu poti face nimic big grin

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru ananyyo):

Nu e gay...sad dar e cu o fata si cica o iubeste pe aia crying(

| ananyyo a răspuns (pentru MihaelaOtilia):

Pai si atunci tu ce mai vrei? te mananca si n-are cine sa te scarpine? vezi ca se oferea un tip mai sus!

| ananyyo a răspuns:

Sau poate ii plac fete cuminti, nu c...e penale care vor sa-i faca oral cu japca?!

| Shaddox a răspuns:

Poti sa exersezi pe tipul de mai sus.