| Nikcoletta a întrebat:

Sunt intr-o relație cu un baiat și de la un timp se comportă urât cu mine și ieri m-a jignit.
Problema este că la începutul relației ne întelegeam perfect.
Nu știu ce s-a intamplat deodată! Credeți că si-a gasit altă prietenă? Sau asa e felul lui de a fi mai rece? Cum imi dau seama atunci când cineva tine la mine cu adevărat?
Oare nu mai ține la mine?
Înainte era prea bun si acum s-a schimbat foarte mult

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Fara prea multe explicatii, e timpul sa-i dai papucii... fara sa te uiti in urma.

| RAY a răspuns:

Las ca îți place asa, dacă era bun, romantic, și era sclavul tău îl lăsai de mult

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-a plictisit. Urmatorul!

| SilentRain a răspuns:

Țin să te anunț că nu te-a iubit deloc, asta e genul care se poarta frumos până te are la fel ca un trofeu
Dă-i papuci, e un tâmpit nu te limita la unul care te tratează la fel că pe o cârpă de șters pe jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori are pe cineva, ori trece printr-o perioada stresanta, dificila pentru el.
Ar trebui sa ai o conversație mai deschisa cu el și sa îl întrebi anumite lucruri privind atitudinea lui fata de tine.
Cred ca are probleme și își descarca nervii pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Poate că la început ținea cont că ai putea sa pleci și se comporta exemplar sau poate pur și simplu s-au dat cine nu e până q simțit "siguranța" că vei rămâne și nu mai e nevoit să se poarte exemplar.

Nu este exclusă nici posibilitatea ca el sa fii cunoscut pe cineva nou.

Să te schimbi radical de la o extremă la alta, pentru mine unul pare extrem de greu de crezut.

Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

I-ai facut ceva naspa recent sau in trecut? daca nu, ori trece prin o perioada mai naspa si trebuie sa il ajuti, asta daca vrei sa il ajuti, ori nu te iubeste, in acest caz il lasi.

| yooshi a răspuns:

Run girl run

| PaulCos a răspuns:

Dar tu, nu te-ai schimbat deloc de la momentul acela cand el se purta frumos cu tine pana acum cand te jigneste?

| SeniGo a răspuns:

Scoteti-va din cap chestia cu "asa e el/ea, mai rece" nu exista asa ceva. Pur si simplu s-a plictisit de tine sau s-a indragostit de altcineva. Spune-i care e treaba cu adevarat si va hotarati voi mai departe ce veti face.