| AmaliaRuth a întrebat:

Sunt intr-o relatie de trei ani si in ultimul timp nu ma mai simt iubita nu mai facem dragoste decat rar si atunci nu simt nimic, ce sa fsc ca sa ne iubim iar ca la inceput? Eu il iubesc si chiar daca treaba va rane asa nu vreau sa il las dar ma simt anxoasa si nu stiu ce sa fac, mai pot face ceva pentru noi? Va rog sa imi raspundeti serios dau funda.

Răspuns Câştigător
| Livelord a răspuns:

Din punctul meu de vedere, comunicarea are o importanta foarte mare intr-o relatie.
Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu el in legatura cu ce se-ntampla, intrebandu-l care este motivul pentru care relatia voastra s-a racit, daca il deranjeaza ceva anume si cum ati putea sa reveniti la 'normal'. Sunt sigur ca si el este constient de anumite lucruri.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat