| doinitza12 a întrebat:

Sunt intr-o satarecatastrofala.
ieri i-am spus prietenului meu ca nu vrea sa ma -ai intilnesc cu el. i-am spus ca nu ne mai leaga nimic.ca nu mai vreau s-al vad
dar azi mi se pare ca am gresit. il vreau inapoi.
ajutor ce sa fac. se pare ca il iubesc cu adevarat
ne intalnim de 1 an si 2 luni
cum sa-i spun ca m-am razgindit

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

La nervi spui orice stiu eu cel mai bine.
Du-te si date bine pe langa el daca nu merge fura'i un sarut si cocolosestel.
Trebuie sa te ierte cere-ti scuze, spune-i ca ai avut o zi foarte rea si nu ai mai tinut cont de nimeni de aceea i-ai vorbit asa de urat.
Spune-i ca nu are rost sa va despartit din nimic.
Vezi si tu daca e genul de baiat mai serios fi si tu serioasa, daca e mai melancolic fi si tu.

Succes
O fundita?:happy

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Maine ce urmeaza? Poate ca ar trebui sa te gandesti mai adanc, mai profund inainte de a lua o decizie.
Iti doresc sa iei o hotarare inteleapta.
Bafta!

| evelynne a răspuns:

IN primul' rând de ce i'ai zis lucrurile astea? cel mai bine ar fi sa'l cauti sa'i ceri iertarehappy sa'i zici ca ti'e greu fara el si ca ai gresit.

| Blue_1119 a răspuns:

Gandeste-te bine la sentimentele pe care i le porti. poate maine vrei din nou sa scapi de el.
Totusi 1 an si 2 luni. e mult
Trimite-i un mesaj si cere. ti scuze. si spune-i ca vrei sa-i vb fata. n fata asa clarificati'' problema''. E cel mai bine.happy succes.

| FloriN_4913 a răspuns:

Unii oameni spun multe lucruri la nervi, regretand profund mai tarziu. Cel mai bine este sa-i explici totul, pana nu va fi prea tarziu si nu vei mai putea repara nimic.Sunteti impreuna de peste un an, eu cred ca ati devenit foarte apropiati, se spune ca certurile intaresc o relatie.Succes!