| alecsw a întrebat:

Sunt la inceputul vietii mele sexuale, dar nu gasesc nicio fata care ar vrea sa faca sex cu mine. Vreau sfaturi sau "trucuri", prin care as putea sa conving fetele big grin Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| suntpeval a răspuns:

Sexul poate fi cumparat la orice ora din zi sau noapte. Prima faza e sa-ti faci o prietena. Iesiti in oras, va distrati la o plimbare, etc. In a doua faza, va apropiati si ii ceri sa-ti gateasca ceva, faci rost de o casa goala si o chemi la un film... NU fortezi nota! Daca nu iese atunci, fii pe pace ca iese data viitoare.
Un sfat prietenesc: nicio fata nu o sa vina la tine/accepte doar sa faceti sex. Alea se numesc tarfe si le gasesti pe soseaua de centura, cum ziceam... cu bani.

Bafta! Astept funda.

5 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Poi tu vrei o fata numai pentru sex? pai nu functionam asa ori suntme barbati ori suntem ipotenti ori putem sa convingem noi o fata ori le aratam bani.
In primul rand daca te tine buzunaru si chiar vrei sa faci sex iesi la strada stii cate sunt? aoleeeu o gramada da s-ar putea sa iei boli ca de nu esti primul si nici ultimul.
Gaseste si tu o fata draguta sa arate si bine o fata pe care o placi si nu insista din prima cu sexu nu o sa mearga, doar daca gasesti una dintraia usuratica care vrea sa faca si fara sa ii dai bani.
Cel mai bun loc unde gasesti fete care vor sa faca sex sunt in cluburi alea care sunt mai ametite asa fate frumos coitza date cu parfum si mergi cu nasu pe sus ca suntem barbati nu ne milogim noi de femeiwinking
Un sfat cand te gandesti ce fete sa abordezi iale pea lea imbracate mai decent ca la alea mai dezbracate mai fitioase nu ai sanse se lasa greu vor bani cadouri multe.
Poti sa dai o petrecere sau sa mergi la o petrecere o imbeti pe vre-una si pac pac.
Astept funda ca m-am straduit sa iti scriu toate astea.
Sa ai parte de cea mai tare partida de sex. o yeawinking

| BlueHusky a răspuns:

99% sunt de acord cu ceea ce zice "suntpeval" totusi daca pui intrebarea cum trebuie sunt sanse sa zica "da"... fara bani...si fara "centura".

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa stai cuminte.Nu conteaza ca nu-ti va placea raspunsul meu dar eu zic mai bine sa nu le fortezi. oricum, crede-ma prima data v-a fii greu, daca esti si virgin. O sa-ti fie greu.
Mai ales ca ar trebui sa faci cu o fata nevirgina ca sati explice ea.
Sau daca numai esti, mai bine nu forta fetele.Lasa-le in pace!happyGasesti tu pe cineva.
Gasesti tu o fata mai bleguta oh go on. Dar eu zic mai bine.sa fii natural cu o fata. Fetele se prind repedewinking
Crede-ma ca stiu. Si sunt si fata tongue

Skillz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai daca ai 16 fac eu cu tine eu tot vreau sa fac sex foarte tare

| Inginerie a răspuns:

Trebuie sa intelegi cum gandesc ele mai intai! Informeaza-te, citeste despre relatii, numai asa o sa stii cum sa abordezi o fata!
Iti recomand: http://tamtamuri.ro/category/20ani/