| MarieKanker a întrebat:

Sunt la jumatea perioadei nefertile.
Prietenul meu s-a speriat dupa ce a scos penisul ca ar putea fi sperma, cand am dat cu mana in zona vaginului am scos o cantitate de 3 degete de substanta(a mea). Am mirosit cele 2 substante si a lui miroasea altfel si a mea alfel, insa cand a scos penisul avea impresia ca avea pe ea si i-am zis ca e de la mine mai ales ca imi dadusem drumul.
Pot ramane insarcinata?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu v ati protejat cu prezervativ anticonceptionale sau alte metode clar exista risc de sarcina

| senstein a răspuns:

Cum ti-ai dat drumu'? rolling on the floor) voi aveti squirt care-i ca un pisat, despre ce zici tu e cu totul altceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu ce sa ramaii insarcinata? cu propria ta secretie vaginala? si mai ales in situatia in care esti in perioada nefertila. Teoretic este imposibila instalarea unei sarcini in astfel de conditii. Practic se pot intampla accidente si uneori chiar si miracole, chiar daca nu cred in existenta lorlaughing. Multa sanatate.

| neutrino a răspuns:

Nu exista perioada nefertila, ci o perioada mai putin fertila.

| ywar a răspuns:

Asa se intampla cand sunteti cu capul in nori si cand nu aveti habar de voi. Va apucati sa va cotaiti ca iepurii si voi nu va asumati nimic.

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| toleagiulia a răspuns:

Pentru siguranta folosete anticonceptionale!

| Betrix a răspuns:

straight face * facepalma *