| mamasiita a întrebat:

Dupa ce si.a dat drumul s.a sters iar pe urma a inceput sa ma atinga cu penisul in zona vaginului. mentionez ca eu aveam lenjerie pe mine.pot ramane insarcinata?

8 răspunsuri:
| Radu18 a răspuns:

Tot ce e posibil

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu penisul sters si "uscat" te-a frecat pe zona vaginala prin chilotei si intrebi daca se putea sa ramai insarcinata? Tu cati anisori ai fetito de poti intreba asa ceva? In nici un caz, mi se pare a fi un raspuns pertinent.

| SkyPilot a răspuns:

Nu poti.

| drogh a răspuns:

Nu există nicio şansă să rămâi gravidă.

| Negoiu a răspuns:

Unde şi-a dat drumul, în gura ta sau în zona vaginului?

| Scintilla a răspuns:

Draga domnisoara daca tot i-ai permis iubitului tau sa te atinga cu penisul in zona vaginului de ce nu l-ai intrebat pe el,"mai iubitule, pot ramane insarcinata?" sa nu cumva sa va documentati inainte, dupa ce iti faci de cap vii si ne intrebi pe noi daca poti ramane insarcinata, documenteaza-te si dupa trece la masturbari, sex!

| mamasiita explică:

Nu era chiar uscat

| Masochistul12 a răspuns:

Imposibil.