| anii2015 a întrebat:

Sunt neveste care le fac sex oral barbatilor? Voi ce parere aveti despre acest gen de sotii?

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e sotie sau nu majoritatea femeilor fac sex oral, si nu vad care e problema. Intr un cuplu in care treburile merg bine nu vad de ce ar exista impediemente de genul asta.

Te asteptai sa spune ca sunt niste femei depravate ca fac sex oral, surpriza, nu suntem inchisi la minte ca tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles. Fanteziile sexuale presarate cu anumite "perversiuni"intretin flacara vie a dragostei si iubirii in orice casnicie.In momentul in care dispar aceste activitati considerate "imorale" de crestinii religiosi habotnici casnicia de obicei intra in declin uneori se ajunge chiar la despartire.Sunt cele mai bune sotii daca asta doreai sa stii.

| mihai69 a răspuns:

Da, sunt. Și ce-i cu asta?!?
Atât timp cât actul e liber consimțit nu e treaba noastră.
Iar dacă nu e consensual, tot nu e treaba noastră - atunci se cheamă viol (da! chiar și în interiorul căsătoriei) și sunt organe specializate ale statului care se ocupă cu pedepsirea vinovatului.

| neutrino a răspuns:

De ce nu pui altfel intrebarea? Ce parere ai despre barbatii care cer sotiilor sa le faca sex oral?

| LoveSleep a răspuns:

Fiecare cu ce-i place.

| SkyPilot a răspuns:

O parere buna, femeia isi iubeste barbatul si vrea sa il vada satisfacut. Statisticilespun ca undeva intre 80 si 90% din cupluri fac sex oral.

| ywar a răspuns:

..de unde rezulta ca trebuie sa fii sotie ca sa poti face sex oral. Asemenea perspicacitate ma omoara.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ceva normal!
Si sunt niste sotii bune.

Dar nu doar sotiile. Sunt multe cupluri care fac acest lucru si e ceva pur normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista intr-adevar neveste care fac sex oral ALTOR barbati. Neveste care sa le faca propriilor barbati, mai rar.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii plang de mila si il compatimesc pe nefericitul barbat care nimereste o sotie cu mintea atat de incuiata.

| Clausd10 a răspuns:

De ce intrebi, vrea sotia ta sa iti faca si nu stii ce sa crezi mai apoi despre ea? Atat de mult te iubeste daca vrea asta incat habar nu ai. E perfect normal ca asta sa se intample, mai ales intre soti. Deoarece este un cuplu sudat, ei nu ii mai este jena de ce ai putea crede despre ea. Deci da, exista, sunt perfect normale. Exista o vorba: o sotie adevarata este doamna in societate, gospodina in casa si c***a in pat. Distrati-va frumos. Succes.

| minrest a răspuns (pentru Clausd10):

Poate a lui e gospodina in pat si doamna in casa.

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Ce parere am? una foarte bunahappy daca ne gandim bine totul legat de sex ii scarbos asa ca ce dracu o chestie in plus nu stricalaughing

| jojo92 a răspuns:

Doar proastele nu fac si apoi se plang ca sunt inselate.In pat trebuie sa faci tot si cat mai bine, sa il extenuezi ca sa stie ca nu mai gaseste alta ca tine.

| Bogdan6969 a răspuns:

De ce nu ar face sex oral o sotie? nu mai e om sau cum? laughing))

| Leta_Niko_1998 a răspuns:

Da, cred ca sunt.
personal nu vreau sa fac vreo data asa ceva. da fiecare cu gusturile lui.

| anii2015 explică (pentru Leta_Niko_1998):

Wow... nu pot sa cred, mai sunt fete care nu au facut sex oral? Chiar daca nu ai facut, tot vei face...

| Leta_Niko_1998 a răspuns (pentru anii2015):

Hai sa fim seriosi te rog.
da, mai sunt fete care nu au facut sex oral. care este problema? foarte bine ca nu au facut si foarte bine cu am sa fac!