| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Salut am de acus 3 ani o cartela orange la abonament dar acum nu ma poate suna nimeni doar eu sa ii sun de ce?zice ca abonatul are telefonul inchis sau nu are semnal dar am.funda

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Intrucat este nevoie de o verificare a contului tau Orange, te rugam sa ne adresezi un mesaj in care sa ne precizezi datele tale de contact.
Ne poti scrie din sectiunea "contact" ce se afla pe pagina oficiala a Orange Romania sau prin aplicatia Contul meu, sectiunea "contacteaza-ne".
De asemenea, te asteptam cu un apel la Serviciul Clienti 411-apel gratuit.
Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

1 răspuns:
| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună.Și mie mi s-a întâmplat la fel astăzi, probabil e de la rețea. Cei de la Orange încearcă să remedieze problema.