| Eleenix a întrebat:

Sunt șanse de sarcină dacă contactul a fost fără penetrare, ejaculare și a fost doar prin frecare?(neprotejat) Nu am fost la ovulație sau zi fertilă ci în ultima zi de ciclu care nu mai curgea. Am emoții la acel lichid preseminal dar nu l-am simțit nici eu nici el? Este motiv de îngrijorare? Pilula de a 2 a zi se poate lua în situația asta sau doar când au loc accidente mai periculoase?

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Nu, nu ai niciun motiv de ingrijorare, nu lua nicio pastila. Nu exista sanse de sarcina

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pilula o iei cand chiar se intampla ceva. Ceea ce ati facut nu se numeste sex. Cauta pe Youtube barza vs sexul pentru a va documenta cu privire la sex si tot ce tine de el.

| Eleenix explică (pentru Aasdfghj):

Mulțumesc mult, Coroda08

| cristimihailov a răspuns:

Eu stiu din carti pe cineva care a ramas insarcinata asa... Fecioara Maria.

| Ely1234567 a răspuns:

Nu e nici o șansă stai liniștită...