| Anonim33311 a întrebat:

Sunt sanse sa ramana insarcinata daca in 8 februarie am facut sex neprotejat fara ejaculare in 12 februarie i-a venit ciclul a durat 5 zile iar luna urmatoare adica in 18 martie i-a venit si a durat pana in 24 martie nu a avut simptome de sarcina

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramana insarcinata

| Fatamuntilor a răspuns:

PAI daca sexul a fost fara ejacuate, si i-a mai venit si ciclul de 2 ori are cum sa ramana insarcinata.
Stai linistit si mai multa grija!

| Azµre a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu îmi puneam problema altfel : Oare am luat BTS sau Hepatită?

| Violente a răspuns:

I-a venit de două ori, simptome nu sunt, au trecut aproape două luni de la contact, cum să fie însărcinată? Mai ales ca nu a fost vorba de ejaculare intravaginală. Aveți grjiă de efectul placebo, gandul le poate lăsa insarcinate. laughing

| Keith a răspuns:

Stai linistit ca nu e insarcinata atata timp cat i-a venit menstruatia dupa actul vostru sexual adica in februarie si i-a venit si in martie, nu este nicio problema stai linistit, dar iti recomand sa iti iei masuri de precautie de acum inainte ca sa nu mai ai dubii si sa stai ingrijorat, sunt atatea metode contraceptive, alegeti una ca e cel mai bine pentru voi.Bafta!

| Andreiandy11 a răspuns:

Nu e insarcinata stai linistit

| Anonim33311 explică:

A trecut doar o luna ....am intrebat deoarece a avut o intarziere de o saptamana in martie