| bhubhuaa a întrebat:

Sunt sigura ca toate fetele ati trecut printr-un moment in care, un baiat va intrebat daca vreti sa fiti impreuna, dar de fapt nu simtiti ceva pentru el. Cum l-ati refuzat?

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai depinde, ce fel de om e: Emotiv, dur, sigur, plapand,?

| fluturas a răspuns:

Simplu si rautacios : Nu laughing

| RoXxy a răspuns:

Simplu si politicos.Ii spui ca nu e genul tau si ca nu iti doresti o relatie.Si sa nu se supere ca veti ramane amiciwinking

| pink1girll a răspuns:

Cam greu de raspuns pentru mine.Depinde si de ce caracter are pentru ca baiatul pe care l-am refuzat(Simplu, nu esti genul meu, nu simt nimic pentru tine si nu are rost sa incepem o relatie ) pur si simplu nu vroia sa inteleaga. Jumatate de an a fost indragostit de mine timp in care i-am spus in toate felurile ca nu vreau sa fiu cu el si pana la urma am pierdut legatura cu el pentru ca deja mersese prea departe.
Deci in principiu cel mai bine e sa i dai un raspuns in functie de ce caracter.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| BeatriceKnowles a răspuns:

I-am spus ca am prieten...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand am aflat am incercat sa fiu mai indiferenta si-n scurt timp i-am aratat ca incep sa ies cu alti prieteni si ca sunt indragostita de altcineva ca nu avem lucruri in comun, bla bla.Succes!

| GeorgiMada a răspuns:

Pai.poti spune ca ai prieten...sau ca vrei sa iei o pauza de la prieteni.nu va cunoasteti asa bine.nu va potriviti...astepti pe altcineva. zici ca te mai gandesti si pana la urma zici nu stiu sau nu.eu de multe ori am procedat asa sper sa iti fie de folos sfatul meu.