| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul baiat de 18 ani,care arata decent sau relativ bine. Care nu a avut relatii de dragoste pana acum cu o fata mai lunga de o zi laughing?
P.S : Ma tot gandesc ca,multi au relatii dar nu au relatii lungi sau serioase, se prostesc si nu iese ceva de viitor in majoritatea cazurilor pe care le-am vazut in orasul meu Sibiu.Consider ca dureaza ceva timp sau e nevoie ca lumea sa se maturizeze ca sa poata avea o relatie serioasa si benefica incat sa se dezvolte.

6 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Sunt mai multi, nu esti singur. O sa vina si ziua aia, nu trebuie sa te grabesti.

| DarthRevan a răspuns (pentru danutzu96):

Asa zic toti romanii, si de asta nu se schimba tara, ca zicem si nu facem!

| danutzu96 a răspuns (pentru DarthRevan):

Ce comparatie... Ce treaba are una cu alta?

| Razvan0812 a răspuns:

La orice varsta poti sa iti gasesti dragostea(ex: unchiul meu la 40 de ani s-a intalnit cu cea care acum ii e sotie si care a devenit matusa mea )Nu trebuie sa gandesti negativist happy.Iti vei gasi si tu marea iubire.

| RaduXZ9 a răspuns:

Parintii mei sau mutat la periferia orasului Bucuresti cand m-am nascut eu, zona nu prea populata, nu am avut prieteni si nu am nici pana in ziua de azi, ce sa mai zic de o relatie cu o fata laughing
am terminat liceul acum ceva timp dar nu mi-am pierdut speranta ca intr-o zi voi gasi pe cineva big grin

| Andreeaea19 a răspuns:

Sunt mai multi stai linistit laughinggandeste te la mine :-P