| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul baiat de 18 ani, care arata decent sau relativ bine. Care nu a avut relatii de dragoste pana acum cu o fata mai lunga de o zi laughing?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate nu te-ai straduit suficient sau nu te-ai straduit pentru niste fete care sa merite.
Sa arati bine nu e suficient, trebuie sa ai si o personalitate placuta si sa ai incredere in tine, e foarte atragatoare si se simte chiar daca tu nu realizezi asta.

| peperonies a răspuns:

Well you see...

fetele cauta altceva la baieti. baietii se uita numai dupa cat de bine arata o fata. la fete e mult mai complicat. aspectul fizic joaca un rol dar nu e cel mai important. poti sa arati cat de decent vrei daca esti betafagot asa o sa ramai.

| Nitroblast a răspuns:

Nu e rau o zi, unii nu au reusit nici 2 ore laughing)

| naomivieru a răspuns:

Sigur că nu