| AlexMArda a întrebat:

Sunt timid, nu pot sa cuceresc o fata
De vorbit vorbesc cu fete, dar cand ii vorba de cucerit, nu pot, nu reusesc, ma intimdez!

10 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Fi sigur pe tine
asta e cel mai important

| xCatastrophe a răspuns:

Siii? Aici se pun intrebari nu ne spui povesti despre tine sincer nu prea imi pasa nici eu nu`s mare cuceritoare si nu zic tuturor de pe TPU laughing. Hai gata!

| KeporLove a răspuns:

Nui baga in seama!
Nu cred ca e asa mare problema, si eu sunt timid dar am inceput sa ma schimb deoarece mi-am schimbat anturaju de prieteni.
Anturajul anterior nu era comunicare, intelegere si s-a spart tot. Asa ca am inceput sa imi fac o gasca de prieteni care se bazeaza pe incredere, seriozitate, intelegere si distractie!
Incearca si tu sa schimbi anturajul de prieteni

| Regizorul a răspuns:

Cel mai usor este sa ai un prieten foarte bun alaturi de tine care vrea acelasi lucru-acel lucru fiind MULTE fete.
Foarte multi numesc acest prieten ''wingman'' fiindca el este cel care te ajuta sa cuceresti fete.
Ca sa cuceresti o fata trebuie sa respecti cateva reguli de baza:
-Sa te uiti in ochii ei foarte mult timp si sa fi atent daca i se dilateaza pupilele(asta fiind un lucru bun)
-sa vorbesti lent cu o voce groasa si tare
-sa fi curat intotdeauna, incaltamintea este cea mai importanta
-sa nu te intereseze absolut nimic!
Daca vrei gandeste-te la ceva care te relaxeaza, stai relaxat(asta este foarte important) pur si simplu fa ce iti place si ce iti trece prin cap fara sa te gandesti foarte mult la consecinte.
De foarte mult noi barbatii nu actionam fiindca in mintea noastra complicam lucrurile foarte mult si credem ca tot ce vom spune este stupid.
-si cel mai important lucru- zambeste!
Nimanui nu ii place o persoana trista si care nu se distreaza asa ca iesi afara maine, distreazate singur sau cu prietenii tai facand ce vrei dar incearca sa faci acest lucru pe langa fetehappy
Du-te in parc, vorbeste cu toti strainii, fa ce te taie capu, urla in parc chiar daca toata lumea se uita la tine.
Iti garantez ca intr-o saptamana esti alt om

| robbyy a răspuns:

Regizorul are cea mai mare dreptate...iar voi restul sunteti mai prosti ca varza muratalaughing)

| cutean a răspuns:

Si ce vrei sa te decorez!=?

| cutean a răspuns:

Traba sa stie tat poporu ca tu esti timid?

| Jinga_Alex_1995 a răspuns:

Buna