| Alexzandru a întrebat:

Cum cuceresc o fata daca nu vorbesc cu ea fiindca sunt timid nici nu prea o salut

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Păi, apropie-te de ea. Nu rezolvi nimic dacă stai și te uiți. Și dacă descoperi că te înțelegi bine cu ea, caută să-i spui ce simți. Învinge timiditatea, că nu te ajută decât să îți înjuri viața din 5 în 5 secunde.

| Alexzandru explică (pentru TeoPT):

Ai dreptate, asta ar trebui sa fac, poate voi reusi sa ma apropii de ea, dar nu sunt sigur

3 răspunsuri:
| MCiroM a răspuns:

Ia-ti inima-n dinti 20 secunde si zii tot ce simpti pentru ea! ai sa te simpti mult mai bine dupa...

| Alexzandru explică (pentru MCiroM):

Si raspunsul tau imi va fi de folos, dar celalalt raspuns mi-a placut mai mult