| DUTCH a întrebat:

Sunt tip şi am observat că pisica mea se dă la iubitul meu, adică începe să se frece de el, de perna lui şi de hainele lui. am devenit puţin gelos pe mâţă şi nu îi mai dau de mâncare, plus că atunci când o mai văd că iese pe uşă îi frec discret un şut. prietenul meu vrea sa o păstrăm dar i-am spus că sunt alergic la pisici curve. ce să fac? credeţi că o iubeşte mai mult pe mâţă decât pe mine?

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Ia fai vant, intre tine si iubitul tau nu mai are loc si pisica.

14 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

laughing))
depinde de mata laughing)

| anka89 a răspuns:

Doamne fereste sa fi gelos pe o pisica? ce poate sa ii faca? si adica esti TIP SI SE DA LA IUBITUL TAU? adica esti GAY? scuze de intrebare

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si cand te gandesti ca un prezervativ poate inlatura dezastre.

Răspuns utilizator avertizat
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Handicapatule.

| ForbiddenDreams a răspuns:

Glumesti nu?
wtf?!

| Ezzio a răspuns:

Ce intrebare ai pus-o sa vezi cati tampiti sunt pe site?laughing)

| florynna93 a răspuns:

Stii.e fumata chestia.

Răspuns utilizator avertizat
| cocoman a răspuns:

Omfg laughing) laughing dao afara rolling on the floor sau intreapabi iubitul p cine vrea rolling on the floor

| SuntDoarUnuMic a răspuns:

Eu zic sa parasesti iubitul si sa devii zoofil/awinking E super ok, din momen ce ai trecut de gay si sper ca ai fost si hetero, iti mai ramane decat necrofilia de incercat.big grin Astept raspuns din partea tahee hee

| Theola a răspuns:

Vreti sa terminati cu intrebarile puse la panarama? Nu toti pun botul la rahaturi de astea.Live your life,man,or, at least, trylaughingloserrr

| mihaelutsaaaaaaa a răspuns:

Ce pisica bagaboantalaughing)