| Gothoeesss a întrebat:

Salut, sunt curios si ma gandesc sa nu fie o problema de la mine de ex:sunt cu iubita si incepe sa mi-o frece si mie nu mi se scoala doar daca o frec eu putin sau cand sunt in pat cu ea si is peste ea si ma frec de ea (cu hainele pe noi)nu mi se scoala.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca fumezi, lasa-te, daca te masturbezi, redu la o data la 4-5 zile, dupa 10 zile pauza, daca nu ai nimic din astea, fuga la medic!

| Gothoeesss explică (pentru PsihoSex):

Nu fumez si daca nu o sa ma mai mastur bez timp de 10 zile are ceva sau sa o fac odata la 4 5 zile

| Violleta2022 a răspuns:

Probleme cu erectia? Mergi la medic!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pai din cele explicate reiese ca tie NU ti se scoala plua in niciuna dintre situatii?! big grin

| sofisis a răspuns:

Doar cand esti cu ea ai problema asta?

| Gothoeesss explică (pentru sofisis):

Da si cand stiu ca o sa se intample cv sexual cu ea

| sofisis a răspuns (pentru Gothoeesss):

Ai emotii mai... puternice?

Răspuns utilizator avertizat