| Mihai84 a întrebat:

Salut.Astazi a fost Halloween, presupun ca stiti cu totii despre acest lucru.S-a facut un dans popular ( lol laughing ) si eu pentru ca nu stiu sa dansez populara nu m-am bagat.Prietenul meu cel mai bun a tinut-o de mana pe iubita mea ( adica va dati seama voi, nu ca ar placea-o ). Prima data a intrat in mijloc un baiat cu o fata, apoi s-a bagat si apoi a venit diriga si le-a spus si lor sa intre in mijloc.
Dupa ce au terminat, eu m-am la prietenul meu si i-am spus ca am devenit gelos pe el, dar el cica l-a pus diriga sa intre.Apoi bou' s-a dus la acea fata, si i-a spus totul.

A venit la mine, ne-am certat putin, si dupa am plecat. Dupa fata ei, eu am crezut ca era afectata ca ne-am certat.

Ce credeti? Ma mai iubeste sau pot sa imi iau adio de la ea?

PS : Va rog, nu faceti misto, eu chiar tin la acea fata.Sunt distrus dupa acest incident.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai facut si tu o scena de gelozie cand nici macar nu era cazul, daca a tinut-o de mana pentru ca a asa a fost regizat si daca o iubesti sun-o si cere-ti scuze

| neutrino a răspuns:

Nu stiu cati ai ai dar se pare ca nu esti in stare sa ai o prietenie nici cu un baiat, nici cu o fata. Cat despre iubire, las-o pe altadata.

| Mihai84 explică (pentru neutrino):

Te referi la faptul ca ma supar prea repede? Daca da, ai dreptate. Ma enervez mai mereu cand mi se opune cineva, etc. Asa sunt eu, nu ai ce sa-mi faci.

| neutrino a răspuns (pentru Mihai84):

Atunci nu te mai plange, suporta consecintele.

| xJustJuss a răspuns:

Hmm,o problema destul de grava din punctul meu de vedere.
Tu trebuia sa te bagi la dans deoarece e iubita ta, puteai sa inveti cel putin 4 pasi pentru ea nu pentru scoala
Presupun ca e suparata deoarece o consideri infidela.
Inca te place dar dovedestei ca o meritiwinking. Funda?

| Mihai84 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.

| narcisa_4946 a răspuns:

Te strica gelozia...ar trebui sa te duci chiar acum si sa iti ceri scuze de la amandoi si mai ales la fatawinking

| Busuioc_Andrei_1994 a răspuns:

Frate daca chiar tii la ea si o sa vada ca iti pasa de ea o sa se intoarca la tine