| loveyousomuch92 a întrebat:

sunt indragostita de un baiat de la mine din clasa.eu nu cred ca el ma place. dar eu il plac foarte mult! e foarte glumet si e o fire prietenoasa ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

@-.-, nu este o intrebare stupida doar cere un sfat. uite... daca spui ca este de la tine din clasa du-te la el si intrebal daca simte acelasi lucru, daca nu, nu te intrista mai exista baieti draguti pe lumea astabig grin

3 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Si mie anul trecut mi s-a intamplat la fel. Spune-i pur si simplu. Eu i-am spus pe mess.Si de 8 luni suntem impreuna, ne pupam si e o relatie frumoasa, Apropo cati ani ai?

| adsfsf a răspuns:

Sa nu mai pui intrebari stupide.

| loveyousomuch92 explică:

Ce faci daca uniu baiat nu ii poti spune pur si simplu ca il iubesti? poate ca el o sa rada! sau o sa te urasca! ce faci?