| TRZ a întrebat:

Sunt un tip timid din Galati, ce metode sa abordez sa reusesc sa imi fac o prietena? Pana acum am avut parte doar de intalniri scurte

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Trebuie doar să "lucrezi la tine". Din moment ce ai avut parte de întâlniri scurte, cred că nu ai o problemă cu începutul. Încearcă să vezi ce te trage în jos, dar fă-o fără să afle ea. Decât dacă penisul e cel care te trage în jos, atunci ar trebui să-i spui.
Poate te grăbești, poate nu ești suficient de relaxat, poate...nu șitu. Dă-ți seama. Și continuă cu întâlnirile scurte, e ok niște experiență.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timiditatea este aproape la fel ca tracul, poti lua niste lectii de actorie sau de dezvoltare personala.

| Alvyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine Valericăăăă!