| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgina si am facut sex anal, s-a spart prezervativul si "minunea s-a produs"; exista sanse sa raman insarcinata?

22 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da și vei naste un că....cat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Himerul auzi și la asta.

| nury a răspuns:

Offf cum poti sa te mai consideri virgina? odata ce faci sex, indiferent ce tip, nu mai esti virgina, virgin inseamna sa fii pur, nu neaparat sa-ti rupa cineva himenul rolling eyessi nu, nu sunt sanse.

| Azµre a răspuns:

Da, dacă se scurge din anus în vagin. Și să nu aud comentarii de genul e virgină nu poate că se poate.

| Brâncuşi a răspuns:

Da...straight face laughing Nu'i nimic maibig grin

| umbrax a răspuns:

Da il vei naste pe yeti

| Ekcstsy a răspuns:

E HIMEN! himera era un monstru cu 3 capete din mitologia greaca. Ai asa ceva in vagin? Daca da, pacat de organul iubitului.

| adriang95 a răspuns:

Sanse nu exista, dar trebuie sa faci o clisma...

| LostInBubble a răspuns:

Nu. happy

| LostInBubble a răspuns:

Himenul nu se afla acolo. E ok.happy

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Aha,esti virgina? poate doar in urechi!

| catosp a răspuns:

De ce? la tine himenul e in fund?

| Pozitivca a răspuns:

Daca ai facut sex anal nu, dar daca ar fi putut ajuns in himen spermatozoizii e putin inreal asaca calmeaza-te si inainte de a face ceva informeaza-te mai bine succes.

| Stefanuccio a răspuns:

Nu ai nimic trebuie in pasarica sa se sparga ca sa faci minunea aia mare care te ajuta sa pleci si de acasalaughing

| AlexMsA a răspuns:

Himenul nu il ai fund desteapto laughing tu faci sex si habar nu ai cu ce se mananca? laughing

| AlexMsA a răspuns:

O ajuns o pl pe la el. stai dracu pe curu tau pana faci macar 16 ani. sa vezi despre ce ii vorba acolo. multi prosti pe lumea asta...

| AlexMsA a răspuns:

Esti pocaita atunci? stii ca dumnezeu face minunile, ca s-o terminat unu nu ii minunelaughing

| axwell15 a răspuns:

Cel mai probabil vei naste un omulet din caca..maroniu si il va chema Shit tongue nasol daca s-a spart prezervativul cand ai facut sex anal.laughing e si mai nasol daca ai fost la baie inainte de asta laughing

| Blackdot a răspuns:

Da, mori.

| andrey250 a răspuns:

Pai daca sperma a fost in contact cu ovule sau nu stiu cum ii mai zice atunci ai sanse suta la % sa ramai insarcinata

| sergyuu96 a răspuns:

Cum dracu sa ramai insarcinata? N ai himenul in cur....bine ca nu s a produs minunea in gura ca atunci ramaneailaughing)))

| madalinatatiana a răspuns:

E imposibil. nu au nici o legatura una cu cealalta... daca ai fi facut-o normal, cel mai probabil ramaneai, dar asa nu ai cum.