| printesa2012 a întrebat:

Sunt zapacita ajutati-ma credeti ca sunt insarcinata am avut ultima menstruatie pe data de 29 iaunuarie si suntem in 28 februarie sunt gravida si am avut si contact pe 15 16 februarie

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si ce vrei sa faci acum, daca esti gravida?
Eu zic sa mai astepti o saptamana, si daca tot nu vine, faci un test sau mergi direct la medic (iti va face el testul moca). Mai bine decat sa dai 10 RON pe alea.

| NatureSelf a răspuns:

Ce spunem noi? daca ti-a placut fara protejare, acum sa-ti placa si restul. Sa ai bafta.iti doresc o fetita.

| Dorobantsu a răspuns:

Deci in primul rand, dupa cum ai spus ultima data ti-a venit pe 29 Ianuarie si suntem in 28 Februarie, deci maine ar trebui sa iti vina. Daca ai dureri de burta inseamna ca este pe vine, daca nu Felicitari o sa fi mamica.

| cllauditza a răspuns:

Si prietenul meu si-a dat drumu in mine.e posibil sa fi ramas? si si-a dat drumu de mai multe ori multe multe...si eu am cicla e posibil ciclu la gravide?

| Miculverde a răspuns (pentru cllauditza):

Sper sa nu ai copii curand... ca o sa iasa la fel de retardati ca tine.