| AndreeaDeea124 a întrebat:

Suntem impreuna de 2 saptamani. E genul de baiat perfect sau cel putin asa il credeam eu.La inceput era numai lapte si miere, vorbeam chiar si 6 ore pe zi.De la un timp e cam ciudat.ba iese afara, ba are treaba, cand ii scriu pe mess imi raspunde intr-o ora chiar 2 si imi spune scuze gen "eram cu tata afara","eram la masa","vorbeam la telefon","am avut o problema..." si ma cam enerveaza chestia asta...sau faptul ca se joaca un joc tampit si de fapt mie imi spune ca a avut nu stiu ce treaba, dar eu il vad online mereu pe joc la meciuri si etc.Cand il sun sa vorbim despre noi spune ca are treaba evident si ca vorbim pe mess, dar pe mess nici nu prea vorbim, pentru ca intru si nu e.La inceput imi zicea ca nu o sa ne despartim niciodata, etc.Si cand i-am zis ca simt nevoia sa stam si noi mai mult impreuna, si ca ma deranjeaza ca e atat de distant, mi-a zis ca suntem la inceput si ca il iau prea repede, ceva de genul "esti prea disperata dupa relatia asta". Eu sunt disperata? abia vorbim.Sunt eu de vina? Ce se intampla?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa se intample?
E dependent de jocuri sau discuta cu alta 6 ore.
Tine-l in offline vreo saptamana si te vei lamuri,nu-i mai cere explicatii.
Daca te cauta,e dependent de jocuri si nu se poate dezlipi.
Daca nu arata nici macar curios(unde esti),nu mai e interesat de relatie,are alta,cu regret ti-o spun...
Nu sta dupa el si nu te intrista,lumea e plina de baieti care, la randul lor, cauta o fata.De ce n-ai fi tu aceea?
Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi nsuh dar asa sunt unii.
la inceput sunt cu dulcegariile si alea alea ca sa te cucereasca apoi.o iau mai moale si abia cand vad ca prietenele lor se supara pe ei si ei isi dau seama ca au gresit si o iau de la inceput iti spun din proprie experienta chiar daca nu am avut nu stiu cate relatii sau sunt prea mare dar baietii sunt prea dificili lasa-l cateva zile fara sa dai niciun semn si ai sa vezi ca o sa vina la tine cel putin baietii dupa ce isi dau seama ca au gresit se revanseaza si se schiimba apoi nu stiu el tine la jocuri sau la tine.sa fim seriosi eu tin o relatie de la distanta si merge binisor (acum) ca inainte.nu era asa OK si nu e asa mare distanta.happy