| Nume6 a întrebat:

Sunteţi singuri sau într-o relaţie? Dacă sunteţi într-o relaţie, argumentaţi de când a început relaţia, cum e partenerul, etc. Fundiţa happy

Răspuns Câştigător
| ForeverAlone97 a răspuns:

Singur din totdeauna.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Singur de 13 ani. si vor urma mai multi ani de singuratate. Ne adaptam situatiei cei care traim asa nu avem de ales

| Nume6 explică (pentru mgtow):

crying

| mgtow a răspuns (pentru Nume6):

Https://youtu.be/tou6PIm0Hyw asa cum s-a dus ala sa traiasca in jungla dupa ce si-a pierdut iubita cand a impuscato un rus la fel traiesc si eu dar langa oameni adica in oras.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Burlacie pana la moarte, viata e scurta fratii mei distrativa si traiti clipa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Într-o relație, dar singur, căci colega mea de cameră m-a dat afară din camera ei.
Relația a început dintr-o greșeală de a mea, acum o jumătate de secol.
Iubirea mea a început,
Acum un secol și ceva.
Apoi am greșit în continuare, am păcătuit, chiar.
Din greseală în greșeală spre victora finală.
În urma greșelilor făcute au ieșit 3 copii, din fericire minunați și două nepoate, ființe fermecate.
O greșeală am corectat-o, așa au fost timpurile, marinar înainte să se nască, if you understand what I mean...
Partenera îmi dă să mănânc, îmi spală cămășile și chiloții. Who can ask for anything more?

| Andreeush a răspuns:

Single laughing

| Frank51 a răspuns:

Daca vrei sa stii ceva important despre relatii, afla ca totul trebuie sa fie bine de la inceput ca sa functioneze. Partenerul trebuie sa iti indeplineasca toate cerintele, aspect, inteligenta, samd, iar daca ceva nu este in regula mai bine ii spui si decideti amandoi ce se va intampla mai departe.

Am ales sa ies din relatiile toxice, inutile, de fatada, pentru ca nu au nici-un folos(decat sex), si decat sa pierzi timpul aiurea mai bine investesti in altceva, si cine stie ce om gasesti pe drum.

| Sofer a răspuns:

Singur și relaxat ce pot spune.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Ce anume te interesează? Cum se comporta, cum vorbește? Ce își dorește? Ca sa pot răspunde?

| SadBoyForever a răspuns:

Eu am 27 de ani și sunt virgin.

Asta este acum, m-am resemnat cu faptul că voi avea și eu vreodată vreo prietenă.

| Nume6 explică (pentru SadBoyForever):

Nu cred, glumești.

| SadBoyForever a răspuns (pentru Nume6):

Și dacă nu aș glumi, ai considera faptul că este un lucru grav de tot?

| Abcdiana a răspuns:

Singurăăă