| BbRuNeTtu a întrebat:

Tatăl meu îmi spune să am grijă și să fiu atent cu fetele când voi crește mai mare, să nu am impresia că mă îndrăgostesc de o fată chiar dacă voi simți acei fiori în sensul că să-mi aleg bine fata de care mă voi îndrăgosti deoarece în ziua de astăzi majoritatea fetelor își încep viața sexuală de la 13-14 ani și fac sex doar cu bărbați de 20 și ceva spre 30, înalți și solizi, deoarece aceștia din urmă sunt înzestrați cu penisuri foarte mari și le satisfac bine de tot.
El tot îmi spune să caut fete finuțe, cuminți și timide, de preferat virgine; deoarece toate adolescentele care și-au început viața sexuală la 15 ani, la 23 deja sunt foarte foarte largi, atât în vagin cât și în anus, toate aceste consecințe fiind cauzate de către acei bărbați solizi și bine dotați cu care ele au preferat și le-a plăcut să și-o pună...
Toate aceste lucruri mi le-a spus deoarece în familia noastră nu au existat penisuri generoase, că toți suntem băieți finuți și nu înalți și că toți avem *jucăria* finuță și nu mare, așa cum vor toate fetele.
El spune să fiu atent pe ce fată voi pune ochii întrucât, dacă voi avea ghinionul ca respectiva fată să se afle printre cele care au fost enumerate mai sus (fetele largi) și să mă îndrăgostesc de ea, să nu sufăr deoarece există șanse destul de mari ca ea să nu poată continua relația cu mine după ce va constata că penisul meu este unul finuț și nu unul zdravăn așa cum vroia ea...
Vrea vreo fată să-mi confirme ceea ce mi-a spus tatăl meu, dacă e adevărat sau dacă nu, în special în privința lărgirii vaginului și contactelor sexuale repetate cu băieți bine dotați? happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ajungi sa **** curve pe bani. O sa iesi ieftin la bani ai sa vezi... eu recunosc ca sant futălău de categorie

| Camuflaj2017qp a răspuns (pentru mgtow):

Pai la tine sofer pe tir e normal.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Intrebarea ta, desi tampita, ma amuza.

| Necunoscut112 a răspuns:

Lol. Ţi-a spus ţie asta tac-tu cum e iarnă acum afară.

| Necunoscut112 a răspuns:

Penisul tău nu se numeşte "finuţ", ci "micuţ".

| BbRuNeTtu explică (pentru Necunoscut112):

Si dupa tine daca zici ca un penis de 17 e micuț sunt curios cum il consideri pe unul cu pla de 22 și pe altul cu pla de 27...

| Necunoscut112 a răspuns (pentru BbRuNeTtu):

Nu am avut niciodată pe unul cu p*** de 20. Dar un 15 cm e foarte ok. Dacă spuneţi că unul subţire de 12 e perfect că doar are şi limbă, şi degete bărbatul, sunteţi tâmpiţi. Bineînţeles că şi aia cu 10 cm îşi găsesc pe vreuna să îi facă toate poftele, asta nu înseamnă că aia nu visează la sex pe bune. Degetele şi limba nu suplinesc în veci mărimea, dragilor!

| BbRuNeTtu explică (pentru Necunoscut112):

Eu cred ca pui prea mult accent pe mărime din moment ce apreciezi penisurile mari. Am auzit multe fete spunând că mărimea nu conteaza absolut deloc daca băiatul stie cum sa execute fata și stie sa faca si alte lucruri ca de ex. Cunnilingus și alte trucuri în pat ȘI mi s-a mai spus și că femeile care spun că mărimea penisului trebuie să fie destul de mare si ca nu se simt bine cand fac sex cu un penis mai mic, de fapt la ele este problema deoarece ele au pizdu prea larg/dilatat si doar daca le introduci bratul pana la umar în vagin mai simt ceva...Si chestia asta am auzit-o de la niste fete de 30 de ani...Deci nu doar băiatul poate să fie de vina cand vine vorba de lipsa de placere în timpul sexului, ci și fata întrucât ea având multe experiente sexuale în palmares, vagonul ei se lărgește/mărește ajungand in situatia in care, daca face sex cu un tip cu penis mediu, ea să rămână la ideea că el este de vina pentru ca nu are cu ce sa o atingă bine, cand de fapt adevarata problema este chiar la ea deoarece ea are păsărica prea largă încât doar un nădlac cu pla de juma de metru o mai poate gadila încât ea să simtă asta.Cred ca asta este și în cazul tău, tu probabil faci sex de la 15 ani cu masculin dotați și ti-ai dilatat vagonul si daca ar fi sa faci acum sex cu un tip cu penis de 14 cm vei spune că el o are minusculă cand de fapt tu nu simti nimic pentru ca esti prea largă și de aceea esti mereu în căutare de băieți cu penisuri imense, deoarece doar ei te mai pot face să simti ceva în interiorul corpului tau.

| Alexandrionelu a răspuns:

Tatăl tău are dreptate. El nu vrea ca și tu sa suferi asa cum a suferit el cu mama ta. Ar fi bine sa îl asculți!

| Iwliaaa a răspuns:

Tu ce zici, dacă tragi de un tricou nu se lărgește?! În privința celor bine dotați, nu știu ce să zic, mie îmi plac doar mușchii lor.