| anonim_4396 a întrebat:

Te-ai simti inselat daca prietena ta ar face sex cu o alta fata? Cum a-i reactiona?

5 răspunsuri:
| sunshine939 a răspuns:

M as simti umilit.

| pavone a răspuns (pentru sunshine939):

M-as simti stanenit, probabil as intr-o mica depresie, pentru ca de la relatia curenta a pornit totul, doar daca nu a fost fantezia ei suprema sa o faca cu o alta tipa; asta e singurul mod in care se accepta. In rest, tu esti vinovat. O alta fata nu are cum sa o reguleze pe o alta fata ca un barbat! Nici macar un vibrator nu poate sa o reguleze ca un barbat!

| FesCuDungi a răspuns:

Nu m-as simti inselat, ci m-as bucura ca nu si-a bagat altu scula in eawinking si vorba lui KazimirSiSotia, un threesome cu ambele si gatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A-i? doamne ce praf ai făcut gramatica... e ai fara cratima. apropo de întrebarea ta... aş face un threesome cu ambele si as rezolva problema

| seppuku a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa sti ca ma tot gandeam cum naiba se scrie si nu stiu de ce am ales varianta aiahee hee. Oricum mersi de raspuns, dar tot nu mi-ai spus daca il consideri inselat sau nutongue.