| anonim_4396 a întrebat:

TITAN GEL
Buna.
Am si eu o intrebare.
Are ceva daca folosesc Titan Gel de la varsta de 16 ani? Sunt baiat.
Adica are efect?
E bun? Rog cei care cunosc.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil se va comporta exact ca si "aghiasma" (apa sfintita) a carei folosire asa cum se zice "nici n-ajuta, nici nu strica", rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Este cam devreme sa folosesti acest Titan Gel. La varsta ta nu este indicat sa folosesti asemenea produse pentru stimularea erectiei.

| vocea a răspuns:

Producatorii ne spun ca Titan Gel are urmatoarele efecte:

Marirea penisului cu pana la 5 centimetri – pare frumos, poate chiar prea frumos sa fie adevarat. Mie personal, 5 centimetri mi se pare ceva realizabil doar chirurgical.
Erectii mai puternice – este foarte posibil, dat fiind modul de actiune al Titan Gel descris pe siteul lor.
Erectii prelungite pana la 3 ore – cu „erectii prelungite"

| AncutaM a răspuns:

Eu zic sa aveti atentia la produsele de genul acesta ca nu sunt chiar ce par sa fie. Daca va uitati pe siteurile care le vand se fac niste promisiuni absurde gen ca va creste penisul cu 4 centimetri in 3 saptamani. E ridicol :)

Si apropo de atentie, produse de gneul asta apar frecvent. Unul mai nou este Atlant Gel: http://marirea-penisului.net/creme-si-geluri/cum-se-foloseste-atlant-gel/

| Acras a răspuns:

Ai grija eu am auzit ca multi au ramas impotenti dupa ce timp laughing))))